ЗАНЯТТЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Сьогодні, було проведено заняття з питань охорони праці для виконавців робіт та майстрів будівельних та монтажних робіт будівельної компанії “Спілка забудівників”.

Відкриття занять було надано головному інженеру будівельної компанії “Спілка забудівників” Івану Рогіву, вступним словом привітав усіх з Новим роком та акцентував увагу на дотримання правил техніки безпеки, як запоруку збереження життя та здоров’я працівників!

Нагадали основні положення Закону України “Про охорону праці”. Начальник відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді на транспорті та зв’язку, Управління держпраці в Івано-Франківській області, пан Андрій Іванишин розповів про аналіз випадків травматизму за 2021 рік на будівельних майданчиках м.Івано-Франківська.

В ході проведення заняття інженер з охорони праці будівельної компанії “Спілка забудівників” Михайло Івасютин обговорював питання з:

  • мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках;
  • електробезпеки;
  • характерні особливості виробництва й загальні правила безпеки;
  • правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв та відповідного обладнання;
  • пожежної безпеки;
  • порядок надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку.

Ознайомлено усіх присутніх про адміністративну та кримінальну відповідальність працівників за порушення вимог охорони праці та техніки безпеки під час виконання будівельних робіт.

04.01.2022

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Роман Клюба
менеджер відділу продажу
Ігор Парубочий
менеджер відділу продажу