УРОЧИСТОСТІ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА

Урочистості напередодні Дня будівельника. У нас сьогодні був дуже грандіозний день. Напередодні всеукраїнського свята Дня будівельника компанія “Спілка забудівників” привітала своїх працівників.

А ті будівельники, з якими ми вас знайомили раніше, отримали нагороди за свою плідну працю. Це кращі з кращих! І сьогодні вони отримали чергове визнання своєї майстерності.

Зокрема, керівництво будівельної компанії вручило їм так звані оскари – статуетки Гефеста, який у грецькій міфології є Богом вогню, покровителем ковальського ремесла, винаходів, будівельник всіх будівель на Олімпі та виробник блискавок Зевса.

“Будівництво – це вічна професія. Усі віки людина багато будувала, у першу чергу житло задля комфорту. Але в цей час, коли світ модернізований та єдиний, працювати непросто. Для цього потрібні розум, сила, самоорганізація та правильна координація всієї роботи. І ми все це робимо, і все це можемо! Ми цінуємо наших людей, ви золотий фонд нашого підприємства. Я аплодую вам за вашу працю!”, – звернувся до працівників голова правління БК “Спілка забудівників” Микола Филюк.

Ми пишаємося нашими працівниками та їхньою роботою. І щодня старанно разом з ними створюємо ідеальний простір для кожного. 

Будівельна компанія “Спілка забудівників” – будуємо якісно та надійно!

12.08.2022

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Ростислав Пиц
менеджер відділу продажу
Ігор Парубочий
менеджер відділу продажу