УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ БУЛЬВАРУ МОЛОДІ

Урочисте відкриття Бульвару Молоді. Ми завжди викладаємось на повну, аби втілити наші ідеї у життя! Так, як і планували, у житловому районі “Княгинин” відбулося урочисте відкриття унікального Бульвару Молоді.

Місяці кропіткої роботи привели нас до такого неймовірного результату – житловий район став ще красивішим та комфортнішим.

Облаштування цього Бульвару ми приурочуємо до Дня Незалежності нашої рідної України! Адже це свято душі кожного українця й нашого народу, який отримує не тільки юридичну, а духовну, культурну та національну Незалежність.

“Сьогодні у нашому колективі велике свято праці. Ми досягнули ще одного успіху – виконали ще одне внутрішнє завдання, яке ставили перед собою. Ми дуже пишаємося, що ми вчасно відкрили Бульвар Молоді. Його протяжність – 260 метрів, він з’єднує вулиці Княгинин та Крайківського. Він став широкою вулицею, яка насичена магазинами, зеленою та відпочинковою зонами, соціальними об’єктами. Це окраса міста Івано-Франківська і її вже люблять жителі нашого району”, – ділиться голова правління БК “Спілка забудівників” Микола Филюк.

З гордістю повідомляємо, що під час дійства, відбулося відкриття унікальних скульптурних виробів. Це талісман нашого району – “Хлопчик, який вітається” та 10 метрова композиція під назвою “Молодість”, аналогів якій немає в цілій Україні. Саме тому вона увійшла до Книги рекордів України в категорії “Мистецтво, розміри, вперше”.

Скульптура молодого атлета, виконана в унікальній технології, ототожнюється з силою, красою та щастям, яке ми спільно будуємо у житловому районі “Княгинин”. 

Коли ти гуляєш по Європі, то їдеш до якогось місця, щоб сфотографуватися біля визначної скульптури. От і ми хочемо, щоб в Івано-Франківську також було так і люди спеціально їхали, аби глянути на людину, яка стоїть на одній руці”, – говорить один з авторів композиції Дмитро Пилипонюк.

Бульвар Молоді – бо ми молодий район, бо ми будуємо для молоді, будуємо завтрашню Україну.

18.08.2022

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Ростислав Пиц
менеджер відділу продажу
Ігор Парубочий
менеджер відділу продажу