ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР У ЖИТЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ “МІСТЕЧКО ЦЕНТРАЛЬНЕ”

Дорогі друзі, ми продовжуємо будувати для Вас! До Вашої уваги хід виконання будівельних робіт у торгово-розважальному центрі нашого містечка! Житловий комплекс “Містечко центральне” – ідеальне місце для сімейного життя з різноманітним плануванням квартир, яке відрізняється комфортабельністю та дарує затишок за доступною ціною від надійної будівельної компанії “Спілка Забудівників“!

Містечко ідеальне до Ваших потреб – для Вас відчинять свої двері велика кількість торгово-розважальних закладів, супермаркет, магазини, крамнички, ресторани та кафе!

Також для Вас діє осіння пропозиція! Будівельна компанія “Спілка Забудівників“ дарує 5% знижку на квартири у житловому комплексі “Містечко центральне”! Поспішайте, кількість квартир обмежена! Знижка діє з 1 жовтня 2019 року по 31 грудня 2019 року включно!

Офіс з продажу працює за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Височана, 18.
Для отримання детальної інформації, щодо придбання квартир та комерційної нерухомості, телефонуйте за номерами телефонів:
+38 (050) 087-77-77, +38 (096) 721-71-24 

Оберіть планування своєї майбутньої квартири вже сьогодні! Наші менеджери допоможуть Вам з вибором житла та організують перегляд квартири.

07.11.2019

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Роман Клюба
менеджер відділу продажу
Ігор Парубочий
менеджер відділу продажу