СВЯТКУВАННЯ ВІДКРИТТЯ ЯЛИНКИ

Вчора, 20 грудня, будівельна компанія “Спілка забудівників” урочисто відкрила в Івано-Франківську – ялинку! Святкування відбувалось на верхньому рівні паркінга торгово-розважального центру житлового комплексу “Містечко Центральне”, що на вулиці Височана, 18.

На свято завітав святий Миколай з подарунками. Діти, які прийшли на відкриття, танцювали хоровод, співали пісні та розповідали вірші!

Менеджер з продажу будівельної компанії Тарас Лутчин каже, що саме діти принесли на відкриття святкову атмосферу та хороший настрій.

«Ми успішна будівельна компанія, уже півтора року споруджуємо об’єкт – Містечко Центральне. І саме сьогодні, після Дня святого Миколая, для діток ми влаштували свято. Нам дуже приємно бачити їхні усміхнені обличчя», – розповідає Тарас Лутчин.

Свято розпочалося із танців та співів, діти мали змогу потанцювати навколо ялинки та зробити красиві фото.

«Містечко Центральне, яке ми активно розбудовуємо, стає все більш привабливим для мешканців нашого міста, а також для жителів, які освоюють його. Перед Новим Роком та до Дня святого Миколая ми облаштували прибудинкову територію торговельно-розважального центру й облаштували ялинку з усіма ілюмінаціями навколо неї. Ця святкова панорамна та новорічна композиція дійсно викликає захоплення», – зазначає голова правління «Спілки забудівників» Микола Филюк.

Керівник додає, що організували це свято для всіх діток, які попросили, щоб воно відбувалося саме сьогодні – на другий день після Дня святого Миколая.

«Ми закупили подарунки для малечі. Діток є понад сто, і кожна дитина отримає свій подарунок. Ялинка, яку ми встановили, буде стояти тут (на вулиці  Височана, 18) до закінчення усіх новорічних свят. І ми запевняємо наших жителів, що наступного року докладемо ще більше зусиль і почнемо будувати ще більш яскраві об’єкти у нашому місці. А також щиро вітаю усіх краян з прийдешнім Новим роком», – підсумовує Микола Филюк.

Керівник мережевих дитячих закладів “Вулик” Наталія Пересадько розповіла, що подарунки отримають діти, які навчаються у цьому закладі.

«Наразі момент ми маємо два таких дитячих заклади, виховуємо понад 100 діток. І Миколай подарує їм подарунки. «Спілка забудівників» завжди нам допомагає і саме вони закупили подаруночки, за що ми дуже дякуємо», – каже пані Наталія.

На закінчення свята малеча отримала від святого Миколая смачні подарунки та багато емоцій.

21.12.2019

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Роман Клюба
менеджер відділу продажу
Ігор Парубочий
менеджер відділу продажу