«Спілка забудівників» генеральний спонсор свята «Ніка-2018»

У п’ятницю, 8 лютого в Івано-Франківському облмуздрамтеатрі ім. І. Франка відбулося спортивно-мистецьке свято «Ніка-2018».

У рамках заходу – найкращі представники фізичної культури та спорту Прикарпаття – спортсмени й тренери, команди, ветерани спорту та спортивні журналісти отримали відзнаки за свої досягнення – статуетки із зображенням давньогрецької богині Ніки.

«Для нас велика честь бути частиною такої події – долучитися до нагородження тих, хто силою духу та тіла прославляє наш край. Сьогодні дуже важливо підтримувати таких людей, мотивувати їх та вкотре нагадувати про їхні досягнення. Ми переконані, що без здорової нації нам не побудувати сильну та процвітаючу країну. Тому стараємося, в першу чергу, бути соціально орієнтованою компанією, – працювати для людей, їхнього розвитку та вдосконалення» – говорить директор будівельної компанії “Спілка Забудівників” Микола Филюк.

До слова, у 2018 році прикарпатські спортсмени здобули 733 нагороди різного ґатунку на змаганнях світового, континентального та всеукраїнського рівнях.

09.02.2019

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Роман Клюба
менеджер відділу продажу
Ігор Парубочий
менеджер відділу продажу