ЗУСТРІЧ З РІЄЛТОРАМИ НА НАШОМУ ОБ’ЄКТІ

Зустріч з рієлторами на нашому об’єкті. У рамках співпраці з Асоціацією Фахівців з Нерухомості України по Івано-Франківській області на будівельному майданчику житлового району “Княгинин” будівельна компанія “Спілка забудівників” зустрілась з рієлторами міста.

Під час зустрічі обговорили будівництво II й III черг житлового району “Княгинин” та фінальної стадії будівництва житлового комплексу “Містечко Центральне”. Детально показали, як проходить будівництво сучасного ТРЦ “Княгинин” та дворівневого паркінгу на 250 автомобілів, який буде призначений для мешканців району і відвідувачів ТРЦ.

Загалом ми розповіли рієлторам про тонкощі процесу будівництва наших об’єктів та обговорили тісну співпрацю з ними. Фахівці ознайомились з нашим районом та відмітили авторський підхід до його розбудови. Зараз на території знаходиться багато культурних композицій та торгових об’єктів, а після запуску ТРЦ їх буде ще більше.

Проводимо такі ознайомлюючі заходи, щоб якісно реалізовувати нашу нерухомість, і споживачі були задоволені. Ми постійно розвиваємось та стаємо кращими для наших майбутніх мешканців!

За детальнішою інформацією про вартість та актуальні планування квартир та комерційної нерухомості телефонуйте у відділ продажу за номером:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

06.10.2022

Новини будівельної компанії "СПІЛКА ЗАБУДІВНИКІВ"

Спасибо

Мы получили ваши данные, вскоре наш менеджер вам перезвонит

Свяжитесь с нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Ростислав Пиц
менеджер відділу продажу
Ігор Парубочий
менеджер відділу продажу