ПЛАНОВЕ БУДІВНИЦТВО ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

Планове будівництво житлового комплексу. Житловий комплекс “Містечко Центральне” від надійної будівельної компанії “Спілка забудівників” вже на фінальній стадії будівництва!

Наразі тут ведеться зведення останніх секцій – 13, 16, 17, 18 та 19. Тривають загальнобудівельні роботи на 13, 16, 17, 18, 19 секціях, на 14 та 15 секціях виконується монтаж міжкімнатних стін з пазогребневих гіпсових блоків верхніх поверхів та штукатурні роботи, на 20 секції продовжується будівництво комерційних приміщень, на 36 – завершуються фасадні роботи.

Крім того, ведуться роботи по паркінгу №4, зокрема – залито підпірні стінки в’їзду, проведено підготовку до облаштування стяжки паркінгу та виконано вирівнювання основи паркінгу у нижньому рівні.

Завершено благоустрій двору №2.

До вашої уваги свіжий фотозвіт з будівельного майданчика!

У ЖК “Містечко Центральне” є все необхідне для того, щоб мешканці насолоджувалися життям, навіть не виходячи за його межі. Станьте частинкою нашого комплексу! За інформацією про вартість та актуальні планування телефонуйте у відділ продажу, наші менеджери підберуть ідеальне планування саме для вас:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

21.02.2023

Новини будівельної компанії "СПІЛКА ЗАБУДІВНИКІВ"

Спасибо

Мы получили ваши данные, вскоре наш менеджер вам перезвонит

Свяжитесь с нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Ростислав Пиц
менеджер відділу продажу