ПЛАНОВЕ БУДІВНИЦТВО ОСТАННІХ СЕКЦІЙ

Планове будівництво останніх секцій. З кожним днем будівельна компанія “Спілка забудівників” стає на крок ближчою до завершення будівництва житлового комплексу “Містечко Центральне”.

З 43 секцій, тут триває зведення останніх п’яти – 13, 16, 17, 18 та 19. Поступово ведеться монтаж вікон на вказаних секціях. На завершальній стадії фасадні роботи 14 і 15 секцій.

Продовжується будівництво паркінгу №4, зокрема у нижній частині готується основа під мощення бруківки. Також ведуться роботи по благоустрою четвертого двору та території 36-20 секцій.

Вперше в Івано-Франківську на двох об’єктах ми будуємо резервуари чистої води для безперебійного водопостачання будинків в години пік. Наразі РЧВ майже готовий до здачі в експлуатацію.

У торговому центрі “Київський”, який відкриється до Дня Незалежності, завершуються деякі внутрішні роботи згідно з умовами договору з супермаркетом “Таврія В”. Це нова для Івано-Франківська всеукраїнська мережа, яка для започаткування своєї діяльності обрала саме наш центр і однозначно стане його родзинкою! 

Зазначимо, що майбутнім власникам житла не потрібно хвилюватися щодо наявності інженерних комунікацій при здачі будинків в експлуатацію. Адже всі мережі автоматично підключаються по вже наявній системі живлення. 

ЖК “Містечко Центральне” – тут є все, щоб ваше життя було ідеальним! За інформацією про вартість та планування квартир звертайтесь у відділ продажу:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

19.05.2023

Новини будівельної компанії "СПІЛКА ЗАБУДІВНИКІВ"

Спасибо

Мы получили ваши данные, вскоре наш менеджер вам перезвонит

Свяжитесь с нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Ростислав Пиц
менеджер відділу продажу