ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ

Підписання меморандуму про співпрацю.

Будівельна компанія “Спілка забудівників” підписала Меморандум про співпрацю з Асоціацією Фахівців з Нерухомості України по Івано-Франківській області. Він потрібен, щоб наша робота була налагодженою і ми виробили спільні алгоритми дій.

Від сьогодні ми розв’язуватимемо важливі житлові питання спільно з Асоціацією рієлторів. Загалом наш діалог на ринку нерухомості означає розвиток для обох сторін та безпеку і якісний сервіс для споживачів.

“Сьогодні ми організували черговий захід – зустріч з Асоціацією рієлторів, які є нашими партнерами. Ми зацікавлені в тісній співпраці з ними, тому що це організовані люди, які відчувають потреби споживачів. Це дуже важливо у важкий військовий період. Адже ми проживаємо у відносно спокійному регіоні, який готується прийняти все більше людей. Нам потрібно закладати фундамент для відновлення економіки України”, – наголосив голова правління БК “Спілка забудівників” Микола Филюк.

Голова обласного відділення Асоціації Фахівців з Нерухомості України Віктор Фурдіяка переконаний, що наша співпраця є важливою та піде на користь ринку нерухомості.

“Цей день важливий для Асоціації, адже наша взаємодія з будівельною компанією набуває серйозних рис. Основна мета нашої організації – покращення рівня сервісу, який надають сертифіковані рієлтори. А оскільки ми реалізовуватимемо спільні заходи з “Спілкою забудівників”, я вважаю, що для споживачів це буде вагомим плюсом”, – зазначив Віктор Фурдіяка.

Щодня ми розвиваємось та стаємо кращими для наших майбутніх мешканців! За детальнішою інформацією про вартість та актуальні планування телефонуйте у відділ продажу за номером:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

05.07.2022

Новини будівельної компанії "СПІЛКА ЗАБУДІВНИКІВ"

Спасибо

Мы получили ваши данные, вскоре наш менеджер вам перезвонит

Свяжитесь с нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Ростислав Пиц
менеджер відділу продажу
Ігор Парубочий
менеджер відділу продажу