ПЕРША З П’ЯТИ ПРИЧИН, ЧОМУ ВАРТО ЗАВІТАТИ В ЖК “МІСТЕЧКО ЦЕНТРАЛЬНЕ”

Перша з п’яти причин, чому варто завітати в ЖК “Містечко Центральне”. Окрім затишних будинків у житловому комплексі “Містечко Центральне” будівельна компанія “Спілка забудівників” творить ще й особливу атмосферу.  

Ми створюємо художні вироби, які прикрашають житлові двори та роблять їх ще цікавішими. Рекомендуємо завітати в наш житловий комплекс та подивитися на наші старання. А поки – трішки розкажемо вам про них. 

Розпочнемо з кованої композиції, яку встановили на верхньому рівні паркінгу торгового центру “Київський”. Адже саме цей величезний центр першим зустрічає гостей нашого комплексу. І ця композиція не лише є його окрасою, але й візиткою цілого центру. Велике гілля з листям та горіхом каштана є символом української столиці та квітучості нашого торгового центру.

Нагадаємо, що торговий центр “Київський” є соціальною складовою житлового комплексу “Містечко Центральне”. Він має розвинену інфраструктуру та хорошу транспортну розв’язку. З ним район стане ще живішим та комфортнішим. 

Кожного дня працюємо для майбутнього наших мешканців! За детальнішою інформацією про квартири та комерційні приміщення телефонуйте у відділ продажу за номером: 

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

05.09.2022

Новини будівельної компанії "СПІЛКА ЗАБУДІВНИКІВ"

Спасибо

Мы получили ваши данные, вскоре наш менеджер вам перезвонит

Свяжитесь с нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Ростислав Пиц
менеджер відділу продажу
Ігор Парубочий
менеджер відділу продажу