ХАРАКТЕРИСТИКА БУДІВНИЦТВА: РІВНА ТА ЯКІСНА ШТУКАТУРКА ПІД МАЯКИ

Характеристика будівництва: рівна та якісна штукатурка під маяки. Будівельна компанія “Спілка забудівників” веде планове будівництво житлового комплексу “Містечко Центральне”.

Продовжуємо розповідати про характеристику будівництва наших об’єктів! Поговоримо про рівну та якісну штукатурку під маяки.

Важливим етапом в процесі обробки цегляних капітальних та міжквартирних стін є їхнє оштукатурення. Перед оздобленням стіни наші будівельники перевіряють її на наявність будь-яких нерівностей, а при потребі – зачищують їх. Тоді стіна вже готова до оштукатурення. Його здійснюють вапняним розчином по принципу маякування. Спеціальні маяки допомагають робити поверхню ідеально рівною.

Важливо, що нанесення штукатурного шару вимагає плюсової температури, адже це впливає на якість матеріалів.

У результаті, завдяки правильному виконанню робіт, ми отримуємо гладку та рівну поверхню стін у кожній квартирі. Така стіна виглядає естетично і вже готова до подальшого ремонту.

БК “Спілка забудівників” постійно зосереджується на питанні якості житла та його відповідності європейським стандартам! Обирайте надійного забудовника та за інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте у наш відділ продажу:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

12.04.2023

Новини будівельної компанії "СПІЛКА ЗАБУДІВНИКІВ"

Спасибо

Мы получили ваши данные, вскоре наш менеджер вам перезвонит

Свяжитесь с нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Ростислав Пиц
менеджер відділу продажу