ІДЕАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ ЖИТТЯ

Ідеальні умови для життя. Якісний навчальний заклад є успішним стартом для вашої дитини. І дуже вигідно, коли він знаходиться неподалік від дому. Так, на території житлового комплексу “Містечко Центральне” будівельна компанія “Спілка забудівників” зводить сучасну гімназію з ідеальними умовами для навчання.

Це один з найкращих навчальних закладів у цілому регіоні, в якому, окрім інноваційного будівництва, будуть висококваліфіковані вчителі, просторі класи, бібліотека з читальною зоною та величезний багатофункціональний спортивний зал із травмобезпечним гумовим покриттям. 

До речі, його вже запустили в експлуатацію, а 1 вересня – запрацює і гімназія, адже в нашому комплексі живуть сотні сімей, які з нетерпінням чекають її відкриття.

ЖК “Містечко Центральне” є ідеальним місцем для життя. Це потужний житловий комплекс із 5 підземними паркінгами, дитячими та спортивними майданчиками, власним ЖЕО, зеленими зонами, капличкою з бюветом артезіанської високоякісної лікувальної води та торговим центром “Київський”, що містить супермаркет “АТБ”, десятки бутиків, закладів розваг та харчування.

Потурбуйтеся про своє майбутнє вже зараз та станьте частинкою нашого комплексу! За інформацією про вартість та актуальні планування квартир телефонуйте у відділ продажу за номером:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

29.11.2022

Новини будівельної компанії "СПІЛКА ЗАБУДІВНИКІВ"

Спасибо

Мы получили ваши данные, вскоре наш менеджер вам перезвонит

Свяжитесь с нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Ростислав Пиц
менеджер відділу продажу
Ігор Парубочий
менеджер відділу продажу