ЯКІСНІ ВІКНА – ВАЖЛИВИЙ ЧИННИК ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

Якісні вікна – важливий чинник енергоефективності. Будівельна компанія “Спілка забудівників” працює на якість, надійність та ваш комфорт. Свідченням цього є висока енергоефективність наших будинків.

А одним із ключових елементів енергоефективного будинку є якісні вікна. Вони зберігають тепло в будинку взимку та дозволяють утримувати прохолоду влітку. Також важливим чинником є звукоізоляція, яка захищає житло від шуму з вулиці.

Ми встановлюємо якісні металопластикові вікна від компанії Вікносвіт, з якою співпрацюємо вже багато років. Представник компанії Віталій розповідає, що при виробництві вікон використовується п’ятикамерний профіль та двокамерний склопакет – три скла по 4 мм товщиною. 

Комплектація для віконних систем надходить від двох турецьких виробників. Зокрема, профільна система від лідера серед турецьких виробників “WINTECH”, а фурнітура – від компанії “VORNE”.

Важливо, що ми не лише обираємо якісні та надійні віконні конструкції, але й належним чином їх встановлюємо. Тож, з БК “Спілка забудівників” ваше житло буде світлим, теплим та затишним! 

За детальнішою інформацією про планування квартир телефонуйте у відділ продажу житлового комплексу “Містечко Центральне”:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

29.03.2023

Новини будівельної компанії "СПІЛКА ЗАБУДІВНИКІВ"

Спасибо

Мы получили ваши данные, вскоре наш менеджер вам перезвонит

Свяжитесь с нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Ростислав Пиц
менеджер відділу продажу