ЧЕРГОВА ВИРОБНИЧА НАРАДА

Чергова виробнича нарада. Другого березня відбулась виробнича нарада з виконробами, фасадниками, віконниками та бляхарями будівельної компанії “Спілка забудівників”.

Під час зустрічі говорили про принципи розбудови житлового комплексу “Містечко Центральне” та житлового району “Княгинин”. Головною темою була взаємодія між названими спеціалістами при зведенні наших будинків.

Усі суміжники разом з головним інженером Іваном Рогівим розглянули низку питань й обговорили найдрібніші нюанси щодо якості та організації ведення будівельних робіт. Також звернули увагу на дотримання правил безпеки під час перебування на будівельному майданчику.

За результатами наради, працівникам було поставлене завдання неухильно дотримуватись усіх будівельних норм та правил безпеки під час ведення усіх робіт.

Зауважимо, що завдяки таким систематичним нарадам з робітниками, БК “Спілка забудівників” здійснює будівництво житлових об’єктів на відповідному рівні! А в останні місяці ми ще більше зосереджуємося на питанні якості житла та його відповідності європейським стандартам.  

За інформацією про актуальні планування квартир або комерційних приміщень звертайтесь у відділ продажу:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

02.03.2023

Новини будівельної компанії "СПІЛКА ЗАБУДІВНИКІВ"

Спасибо

Мы получили ваши данные, вскоре наш менеджер вам перезвонит

Свяжитесь с нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Ростислав Пиц
менеджер відділу продажу