ПЕРЕВАГИ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ “МІСТЕЧКО ЦЕНТРАЛЬНЕ”

Переваги житлового комплексу “Містечко Центральне”. Ви досі у пошуках ідеального району, в якому було б усе для комфортного життя? Розповідаємо про переваги житлового комплексу “Містечко Центральне” від будівельної компанії “Спілка забудівників”, який виділяється серед інших районів.

Це потужний житловий комплекс зі зручною транспортною розв’язкою, власною розвиненою інфраструктурою та вдалим розташуванням в центрі міста – за 5 хвилин від району знаходиться драмтеатр, а за 10 – “стометрівка”.

На території комплексу знаходяться:

  • Торговий центр “Київський”, який містить десятки бутиків, закладів розваг, харчування та нову для міста всеукраїнську мережу супермаркетів “Таврія В”, яка відкриється до Дня Незалежності, й стане родзинкою центру.
  • Приватна гімназія на понад 300 учнів з висококваліфікованими вчителями, просторими класами, бібліотекою з читальною зоною та великим багатофункціональним спортивним залом із травмобезпечним гумовим покриттям. Освітній заклад відкриється вже 1 вересня цього року.
  • П’ять підземних паркінгів на 400 авто для мешканців комплексу, верхня частина яких слугує рекреаційною зоною.
  • Просторі внутрішні двори з дитячими майданчиками, багатофункціональними спортивними й відпочинковими зонами.
  • Власне ЖЕО, працівники якого постійно підтримують благоустрій територій та проводять дизайнерське озеленення цілого комплексу, рівень якого є одним з кращих в місті.
  • Капличка з бюветом артезіанської високоякісної лікувальної води, яка відповідно до вимог Одеського НДІ курортології та медичної реабілітації оцінюється як “дуже добра”.
  • Художні композиції, які прикрашають весь комплекс. Декілька з них створені на Міжнародному фестивалі ковальського мистецтва.
  • Салони краси та медичний центр.
  • Магазини, заклади харчування та кав’ярні з різноманітним асортиментом продукції.

Пропонуємо широкий вибір зручних планувань одно, дво, трикімнатних квартир з лоджіями й балконами. Також доступний вибір комерції різних площ у ТЦ “Київський” – від 42 м² до 260 м².

ЖК “Містечко Центральне” – тут є усе для того, щоб ваше життя було ідеальним! Потурбуйтеся про своє майбутнє вже зараз та станьте частинкою нашого комплексу. Телефонуйте у відділ продажу за номером:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

11.05.2023

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Ростислав Пиц
менеджер відділу продажу