ПЕРЕВАГИ ОДНОКІМНАТНИХ КВАРТИР

Переваги однокімнатних квартир. Бажаєте придбати квартиру від надійної будівельної компанії “Спілка забудівників”, але не можете визначитись скільки кімнат вам потрібно?

Ми допоможемо з вибором та розповімо про переваги кожної з квартир! Розпочнемо з однокімнатних.

Однокімнатні квартири є хорошим варіантом для тих, хто хоче розпочати нове життя у власній оселі і їм не потрібно багато простору. Для облаштування такого помешкання не знадобиться багато зусиль та коштів, а ще – вони легші в прибиранні та економніші в оплаті комунальних послуг.

Через вигоду в ціні, її можна використати як правильне капіталовкладення. Вартість “одинички” набагато менше варіантів більш просторих квартир, а продати її буде набагато легше. Крім того, її можна здавати в оренду, отримуючи стабільний пасивний дохід!

Ідеально продумане планування, простора кімната та затишна лоджія, зручні ванна й кухня – це все про однокімнатні квартири від БК “Спілка забудівників”.

Ми ретельно підійшли до їх планування, щоб ви могли використовувати увесь простір з користю. Пропонуємо квартири у житловому комплексі “Містечко Центральне” від 36,7 до 44,5 м².

Ми щодня розбудовуємо наш житловий комплекс і створюємо не просто квартири, а місце спокою та затишку для кожного! За детальнішою інформацією про вартість та актуальні планування телефонуйте у відділ продажу:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

15.02.2023

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Ростислав Пиц
менеджер відділу продажу