Новенькі трансформатори для однієї з електричних підстанцій.

БК “Спілка забудівників” розбудовуючи такий великий ЖК “Містечко Центральне” дбає про своїх мешканців, адже якість життя у нашому житловому комплексі повинна бути на високому рівні.

Силові масляні трифазні двохобмоткові понижуючі трансформатори загальнопромислового призначення потужністю від 25 до 1600 кВ ∙ А призначені для внутрішньої і зовнішньої установки.
Для збільшення поверхні охолодження в трансформаторах ТМ-25 … 1600 кВ ∙ А з маслорозширювачем застосовуються радіатори або гофровані стінки.

Трансформатори ТМ випускаються на номінальну напругу первинної обмотки 6, 10 або 15,75 кВ. Номінальна напруга вторинної обмотки 0,4 або 0,23 кВ. Схема і група з’єднання обмоток У/Ун-0, Д/Ун-11 або У/Zн-11.
Новенькі трансформатори для однієї з електричних підстанцій. Новенькі трансформатори для однієї з електричних підстанцій. Новенькі трансформатори для однієї з електричних підстанцій. Новенькі трансформатори для однієї з електричних підстанцій. Новенькі трансформатори для однієї з електричних підстанцій. Новенькі трансформатори для однієї з електричних підстанцій.

08.08.2019

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Роман Клюба
менеджер відділу продажу
Ігор Парубочий
менеджер відділу продажу