НА ВОДОХРЕЩЕ ПО ВОДУ – ДО НАШОГО БЮВЕТУ

На Водохреще по воду – до нашого бювету. Наближається ще одне велике свято різдвяно-новорічного циклу – Хрещення Господнє.

Традиційно у цей день, віряни приносять до церкви воду, щоб освятити її у храмі. Запрошуємо вас набрати води з нашого джерела, яке розташоване на території житлового комплексу “Містечко Центральне”.

Це капличка з бюветом артезіанської лікувальної води, яка пройшла усі необхідні лабораторні дослідження, зокрема найповніший аналіз води, який містить до 50 показників. А відповідно до вимог Одеського НДІ курортології та медичної реабілітації, вона відповідає нормам вод курортної зони, санітарним нормам та оцінюється “як дуже добра”.

Тож за якісною й корисною водою вам у “Містечко Центральне”! До речі, біля каплички ми облаштували затишний сквер, щоб ви могли відпочити на природі, поки набиратимете воду.

Будівельна компанія “Спілка забудівників” піклується не лише про якість майбутнього житла, але і про здоров’я його власників!

Хочете стати частинкою нашого комплексу? Телефонуйте, наші менеджери обов’язково підберуть ідеальне планування саме для вас:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

16.01.2023

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Ростислав Пиц
менеджер відділу продажу
Ігор Парубочий
менеджер відділу продажу