“Космічні квіти” у ЖК “Містечко Центральне”

Будівельна компанія «Спілка забудівників» спільно з ковалями Івано-Франківська з нагоди дня міста зробила подарунок мешканцям ЖК «Містечко Центральне».
Дві роботи пленеру «Вертикалі», який два роки тому започаткували у місті, стануть окрасою житлового комплексу і першою практикою популяризації публічного мистецтва в Івано-Франківську.
«Два роки тому ми започаткували пленер «Вертикалі» і цьогоріч закінчили дві скульптури, які будуть встановлені на території містечка, яке споруджує Спілка забудівників. Керівництво компанії виділило кошти і за ці кошти ми завершили дві композиції верхівками у вигляді космічних квітів. Вже визначено місця, де вони будуть розміщені, – розповідає автор ідеї та співзасновник «Фестивалю ковалів» Сергій Полуботько.
У такий спосіб митці разом із будівельною компанією мають на меті популяризацію ковальської справи та залучення приватного бізнесу до наповнення міста соціальними артоб’єктами.
«Наша мета – залучити будівельні компанії до процесу розвитку нашого міста. На Заході це розповсюджена практика, коли якийсь відсоток від будівництва йде на скульптури для людей. Ми над цим працюємо у нас і це перша така співпраця з будівельною фірмою, котра виділила кошти на публічне мистецтво», – додає Полуботько.
«Раді, що змогли долучитися до такої справи, адже переконані, що споруджуючи нові об’єкти, ми, в першу чергу, маємо думати про людей. Тому і вкладаємо у інфраструктуру та те, щоб життєвий простір був якомога комфортнішим та міг милувати око мешканців наших будинків», – говорить керівник «Спілки забудівників» Микола Филюк.
Відтак, вже незабаром дві композиції із чарівними космічними квітами стануть лаконічним доповненням «Містечка Центральне», яке зводить компанія на вулиці Височана, 18.

"Космічні квіти" у ЖК "Містечко Центральне" "Космічні квіти" у ЖК "Містечко Центральне" "Космічні квіти" у ЖК "Містечко Центральне" "Космічні квіти" у ЖК "Містечко Центральне" "Космічні квіти" у ЖК "Містечко Центральне" "Космічні квіти" у ЖК "Містечко Центральне"

07.05.2019

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Роман Клюба
менеджер відділу продажу
Ігор Парубочий
менеджер відділу продажу