ХАРАКТЕРИСТИКА БУДІВНИЦТВА: СХОДОВІ КЛІТКИ

Характеристика будівництва: сходові клітки. Будівельна компанія “Спілка забудівників” веде планове будівництво житлового комплексу “Містечко Центральне”.

Продовжуємо розповідати про характеристику будівництва наших об’єктів!

Функціональність, безпека та естетичний вигляд – це все про наші сходові клітки та сходові марші європейського типу. Ми приділяємо особливу увагу їх оздобленню, адже вони є важливою частиною внутрішнього дизайну будинку. 

Для сходів ми обираємо міцну та стійку до стирання й деформації плитку. Кожна сходинка має оптимальну ширину та висоту для забезпечення зручного й безпечного руху. А щоб сходи виглядали ще естетичніше, ми використовуємо керамічний плінтус, який покриває з’єднання між ними та стіною, і приємні на дотик дерев’яні перила, що виготовляються спеціально на замовлення. А доповнює весь простір декоративна штукатурка, до нанесення якої ми підійшли не тільки з технічного, але й творчого боку.

При укладанні договорів з власниками квартир, ми просимо, щоб їх ремонтні бригади працювали обережніше, адже нерідко трапляються випадки коли вони пошкоджують загальний стан наших під’їздів. Тому ми неодноразово проводимо додаткові ремонтні роботи, щоб вигляд сходових був на вищому рівні. 

Важливим чинником для під’їздів є домофонна та охоронна системи, встановлення якої нам забезпечує фахівець Володимир, який переїхав до Івано-Франківська з Маріуполя. Він працює на ринку охоронної системи вже понад 10 років і його технологічний ресурс дещо вищий за наявні в місті. Співпраця з ним дозволяє забезпечити максимальну безпеку мешканців будинків та комфорт і новизну у користуванні цією системою. Детальніше про неї розповімо у наступному дописі!

Обирайте надійного забудовника – за інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

27.04.2023

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Ростислав Пиц
менеджер відділу продажу