ХАРАКТЕРИСТИКА БУДІВНИЦТВА: КЛАДКА ЦЕГЛИ

Характеристика будівництва: кладка цегли. Надійна будівельна компанія “Спілка забудівників” веде планове будівництво житлового комплексу “Містечко Центральне”.

Ми постійно зосереджуємося на питанні якості житла та його відповідності європейським стандартам. Наші робітники зводять міцні будинки, зокрема завдяки використанню якісних матеріалів.

Розповідаємо детальніше про характеристику будівництва наших об’єктів! Розпочнемо з цегли. При зведенні будинків, ми виконуємо цегляну кладку, застосовуючи сертифіковану цеглу. 

Це дуже міцний будівельний матеріал, при використанні якого важливу роль відіграє марка міцності. Ми застосовуємо цеглу М125 та М150, 1 см² якої витримує навантаження до 125 кг та 150 кг відповідно.

Важливо, що наша цегла дуже добре працює на стиск та є “теплим” матеріалом – добре зберігає тепло у всіх квартирах та під’їздах.

Міцні стіни – запорука благополуччя будинку. Тож наші будівлі міцні, надійні та теплі! За інформацією про актуальні планування квартир або комерційних приміщень звертайтесь у відділ продажу:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

06.03.2023

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Ростислав Пиц
менеджер відділу продажу