ЯК ОБРАТИ ПОВЕРХ У НОВОБУДОВІ

Як обрати поверх у новобудові. При виборі омріяного житла у новобудовах будівельної компанії “Спілка забудівників”, одним з найчастіших питань, з яким зіштовхуються покупці, є вибір поверху.

На якому поверсі найкраще жити? Відповідь залежить від ваших побажань!

Якщо ви не хочете користуватися ліфтом чи довго підійматися сходами, щоб потрапити до квартири, вам підійдуть нижні поверхи. Це може бути перевагою для батьків із маленькими дітьми чи людей у віці. Також при облаштуванні житла, сюди легше доставляти будматеріали, а в повсякденному житті – будь-які покупки. Однак слід зауважити, що зазвичай на нижніх поверхах більше трафіку на сходах та пилюки з вулиці.

Для любителів світлішого житла та краєвидів з вікон ідеально підійдуть квартири на верхніх поверхах. Вони віддаленіші від землі, у порівнянні з нижніми, але тут тихіше та чистіше. 

Зауважимо, що розташування квартири впливає ще й на ціну квадратних метрів. До прикладу, нижній поверх обійдеться вам дещо дорожче.

Загалом, у кожному з поверхів є свої особливості. Якщо вам важко визначитися, який поверх обрати, звертайтесь за консультацією до наших менеджерів з продажу житлового комплексу “Містечко Центральне”. Вони з радістю підберуть ідеальне житло саме для вас! Телефонуйте за номером:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

26.01.2023

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Ростислав Пиц
менеджер відділу продажу