ДЗЕРКАЛА В ІНТЕР’ЄРІ

Дзеркала – невід’ємна частина будь-якого інтер’єру. Але крім головної функції – показувати наше відображення, вони також вирішують цілий ряд декоративних та архітектурних завдань.

Отже, дзеркала в інтер’єрі:

1. Візуально збільшують простір. Дзеркальні панелі і дзеркальні стіни – потужний прийом для невеликих приміщень типу кухонь, гардеробних і підсобних приміщень.

2. Додають світла кімнаті. Правильно встановлені дзеркала відображають природний і штучне світло. Так, що днем освітленням можна взагалі не користуватися.

3. Міняють перспективу простору. Дизайнери активно застосовують цей прийом, щоб візуально розширити, наприклад, вузькі коридори або підняти низькі стелі.

4. Служать елементом декору. Дзеркала в красивих рамах – це самостійний і багатий елемент інтер’єру багатьох стилів. Наприклад, класики, ар-деко і хай-тека.

5. Імітація вікна. Додайте дзеркало навпроти вікна над узголів’ям ліжка в спальні, на глухій стіні у вітальні або навіть в зимовому садку, і ви отримаєте ще одне «вікно».

Але, мабуть, найцінніше в дзеркалах – це естетика. За рахунок відбиття світла вони збагачують інтер’єр, роблячи його світлим і розкішним!

19.06.2020

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Роман Клюба
менеджер відділу продажу
Ігор Парубочий
менеджер відділу продажу