ДО НАС ЗАВІТАЛА КРАЄЗНАВЧА ТЕЛЕПЕРЕДАЧА “ВУЛИЦЯ“!

Житловий комплекс “Містечко Центральне” від будівельної компанії “Спілка забудівників” стає справжньою окрасою вулиці Семена Височана.

“Містечко центральне – унікальний мікрорайон, у якому буде розташовано понад 2,5 тисячі квартир. Це – соціальний об’єкт. Ми постаралися, аби вивільнити територію житлового комплексу від автомобілів. Для цього спроєктовано п’ять підземних паркінгів, по периметру сплановано ще кільцева автопарковка. Таким чином люди вільно пересуватимуться по території”, – розповів голова правління БК “Спілка забудівників” Микола Филюк.

Також, для зручності мешканців, у мікрорайоні заплановано спорудження середньої школи з басейном та спортивним залом, два футбольних поля, облаштовано дитячі майданчики, відпочинкові зони. Запроєктовано медичний центр, декілька десятків торгових закладів та великого торгівельного центру.

У планах керівництва компанії вирішити питання транспортного сполучення мікрорайону. Для цього планують запустити автобусний маршрут.

Нагадаємо, житловий комплекс “Містечко Центральне” – масштабний проект компанії “Спілка Забудівників”, розташований на території колишнього заводу “Агромаш” по вулиці Семена Височана в Івано-Франківську. Будівництво розпочалось у квітні 2018 року. 14 червня 2019 року будівельна компанія “Спілка забудівників” відкрила першу чергу – власники 500 квартир отримали ключі від своїх помешкань.

Будівельна компанія “Спілка забудівників” не тільки споруджує комфортне та затишне житло Вашої мрії, але й розвиває інфраструктуру, та надає сучасного вигляду існуючій вулиці Височана!

29.02.2020

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Роман Клюба
менеджер відділу продажу
Ігор Парубочий
менеджер відділу продажу