ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ

Чому нас обирають. Шукаєте надійного забудовника? Будівельна компанія “Спілка забудівників” є затребуваною та успішною компанією із 18-річним досвідом роботи.

Нас обирають, бо ми створюємо нові світи з особливою атмосферою у центрі Івано-Франківська. При зведенні будинків ми не лише дотримуємось усіх будівельних норм, але й турбуємось про комфорт мешканців та культурне надбання об’єктів. 

Так, у житловому комплексі “Містечко Центральне” та житловому районі “Княгинин” є усе для ідеального життя: зручна транспортна розв’язка, оптимальні планування квартир, підземні паркінги, просторі внутрішні двори зі спортивними й відпочинковими майданчиками, ТЦ і ТРЦ та навіть навчальні заклади. Крім того, ми створили багато художніх композицій, дві з яких – увійшли до Книги рекордів України. 

Ще однією перевагою є наша гнучка цінова політика, адже ми постійно підлаштовуємось під бажання та можливості клієнтів.

І найголовніше – працюємо за будь-яких умов. Ми впевнено долаємо усі труднощі, щоб зводити житло для вас і будуємо його без затримок.

Підтримуємо економіку країни та закладаємо фундамент вашого мирного майбутнього! За інформацією про вартість та актуальні планування квартир телефонуйте у відділ продажу:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

25.11.2022

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Ростислав Пиц
менеджер відділу продажу
Ігор Парубочий
менеджер відділу продажу