7 ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ПОРАД ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ДИТЯЧОЇ СПАЛЬНІ

Сім дизайнерських порад, які варто врахувати при оформленні дитячої спальні.

1. Уникайте занадто дитячого або надто дорослого дизайну. Вибирайте нейтральний стиль на кілька років, а елементи дитинства зробіть легко замінними. Наприклад, картинки в рамках, покривало, килимок з дитячим дизайном, знімні гірлянди, прикраса на стіни або люстру.

2. Не перестарайтеся з яскравими квітами. Вони, безумовно, покращують настрій, але не сприяють концентрації дитини. Якщо їй потрібно буде вчити в кімнаті уроки або займатися розвиваючими вправами, це позначиться негативно. Краще вибирайте нейтральний теплий фон і додайте яскравих акцентів в деталях.

3. Не сподівайтеся, що всі дитячі речі вмістяться в одну шафу. Діти часто пізнають світ через хаос у власній кімнаті. Передбачте не тільки закриті варіанти зберігання (шафи, комоди, ящики), але і відкриті (кошики, скрині, сітки).

4. У дитячій не потрібно багато меблів, а ось місця для ігор потрібно побільше. Тому залиште ліжко, шафу і стіл для занять за віком і росту, а решту місця віддайте під ігрову зону або хобі дитини. З комфортним зонуванням дитячої успішно впораються меблі-трансформери.

5. Не варто економити на освітленні в дитячій! Крім стельової люстри монтуйте настінні бра, покладіть нічник, якщо малюк ще маленький. Вибирайте яскраві лампочки.

6. Натуральне дерево і нетоксичні стійкі покриття – ідеальний варіант для дитячої кімнати.

7. Якщо ваші діти все ще малюють на стінах, використовуйте миючі шпалери або передбачте зону для малювання у вигляді дошки/планшета.

Також дизайнери радять не робити популярний поділ за кольорами: синє для хлопчиків, рожеве для дівчаток. Мода на суворий поділ кольорів вже пройшла.

17.06.2020

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Роман Клюба
менеджер відділу продажу
Ігор Парубочий
менеджер відділу продажу