5 НЕОЧЕВИДНИХ ПРИЙОМІВ ОРГАНІЗУВАТИ ДОДАТКОВІ МІСЦЯ ЗБЕРІГАННЯ ВДОМА

Ми знаємо, що іноді, дивлячись на скупчення дитячих іграшок в кожному кутку, книг на підвіконнях і завали взуття в шафах, ви хочете позбутися від усього зайвого. А потім виявляється, що зайвого і немає – тільки потрібне.

На цей випадок ми приготували для вас п’ять прийомів організації секретних місць зберігання, які заощадять місце в будинку:

  • Вертикальні розділювачі для коробок і ящиків дозволять розмістити більше взуття в передпокої або баночок на кухні.
  • Висувний стелаж для спецій на коліщатках в тій самій ніші між кухонною стільницею і холодильником, куди зазвичай нічого не поміщається, раз і назавжди вирішить питання зберігання спецій.
  • Пара пластикових контейнерів і телескопічна штанга під ванною – і ось уже вся побутова хімія зберігається в одному місці, і будь-який засіб легко дістати. На штангу вішаються флакони з розпилювачами.
  • Відкидна кришка письмового столу в дитячій, поєднаного з внутрішнім ящиком, поділеним на секції, дозволить зберігати канцелярське приладдя.
  • Вузькі підвісні кошики з внутрішньої сторони дверцят шафи – зручне рішення для жіночих сумок, клатчів і гаманців.

А ще можна задіяти вільне місце під підвіконнями для вузького вбудованого комода або навіть організувати підвісні вішалки для шарфів на зворотному боці глухих міжкімнатні дверей.

19.06.2020

Новини будівельної компанії "Спілка забудівників"

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
керівник відділу продажу
Роман Клюба
менеджер відділу продажу
Ігор Парубочий
менеджер відділу продажу