Про будівельну компанію "Спілка забудівників"

У будівельній індустрії Прикарпаття вагоме місце займає Івано-Франківська “Спілка забудівників”. Вона була створена у 2006 році для будівництва житлових будинків, об’єктів соціально-культурного призначення в місті Івано-Франківську.

Вже кілька років ми співпрацюємо з постійними виробниками: цегли, залізобетону, вікон, та інших будівельних матеріалів. Це дозволяє здійснити відповідну підготовку перед початком будівництва, закумулювати потрібні фінансові ресурси, що унеможливлює нашу залежність від будь-яких ризиків, економічних потрясінь в країні.

Ми є фінансово незалежними, будівельні роботи здійснюємо на високоорганізованому технологічному рівні, наперед знаємо про можливі недоліки, які можуть проявити себе навіть після здачі будинку в експлуатацію.

14

років на ринку України

30

житлових будинків ми збудували та здали в експлуатацію

75%

клієнтів приходять за рекомендаціями

3000

квартир, вже куплено в збудованих нами будинками

Наші послуги

Ми виконуємо повний цикл підготовчих, будівельних, організаційних робіт, забезпечуємо виготовлення та вручення власникам квартир та об’єктів соціальної сфери документів на право власності на придбану нерухомість.

За цей період ми збудували та здали в експлуатацію понад 20 житлових будинків, загальною кількістю більш ніж 2 500 квартир.

За роки своєї діяльності ми отримали великий досвіт в будівництві багатоповерхівок у нашому місті. Насамперед ми сформували професійний колектив будівельників. Роботи із зведення будинків ми виконуємо впродовж одного року.

ТОП-50 НАЙПРОГРЕСИВНІШИХ КОМПАНІЙ

“Спілка забудівників” від самого початку підтримувала ідеї “Теплого Міста”. Вони акцентують на тому, що Івано-Франківськ – це прекрасне місто, розташоване у самому центрі Європи: “Ми беремо активну участь у формуванні міста завтрашнього дня”.

Наші об'єкти

ЖК “Парковий”
ЖК “Зелений Двір”
Квартал «Центральний»
Бельведерська, 35-37
вул. Гетьмана Дорошенка 22а
Калуське шосе
Коновальця 138/А
Ленкавського 28/А
Галицька 66/А
Академіка Сахарова, 27/Б
Йосифа Сліпого, 26
Квартал «Київський»
вул. Галицька

Дякуємо

Ми отримали ваші дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами

Зв’яжіться з нами

Вкажіть ваші контактні дані, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15хв

Тарас Лутчин
менеджер з продажу